| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | 1/2 "NPT-V1-GS-.3m |
| MOQ: | 50 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία πολυβάτων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Υποδοχή Φλάντζας M12 σε 1/2" NPT Εξωτερικού Σπειρώματος, 4 ακίδων, 300V AC/DC, Κυκλικός Συνδετήρας Μεταλλικής Στήριξης Πάνελ - IP67
Βασικά Χαρακτηριστικά:
Αξιόπιστη Ηλεκτρική Απόδοση: Ονομαστική τάση 300V AC/DC με 4 ακίδες. Οι επιχρυσωμένες επαφές εξασφαλίζουν σταθερή μετάδοση σήματος, χαμηλή αντίσταση και μακροχρόνια συνδεσιμότητα.
Σύνδεση Εξωτερικού Σπειρώματος M12 x 1: Η τυπική διεπαφή M12 παρέχει ασφαλή σύνδεση τύπου βίδας με συμβατούς συνδετήρες καλωδίου με κωδικοποίηση θηλυκού τύπου, αποτρέποντας την τυχαία αποσύνδεση.
Ευρύ Εύρος Θερμοκρασίας: Σχεδιασμένο για να λειτουργεί αξιόπιστα σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανικών θερμοκρασιών.
Σχεδιασμός Εξοικονόμησης Χρόνου: Ο σχεδιασμός της υποδοχής επιτρέπει την εύκολη καλωδίωση και την ασφαλή τοποθέτηση πριν συνδεθεί ο σύνδεσμος ζεύξης.
| Μηχανικές Προδιαγραφές | |
| Συνδετήρας μανικιού | Πολυαμίδιο (PA) |
| Πυρήνες καλωδίου | 4 x 0,34 mm2, 22 AWG |
| Μήκος | 0,3 m |
| Σημείωση | Σπείρωμα εγκατάστασης 1/2" - 14 NPT |
![]()
![]()
![]()
![]()