| Όνομα προϊόντος | Συνδετήρας 7/8" με καλώδιο που έχει τυποποιηθεί |
|---|---|
| Τύπος | Προσυναρμολογημένος σύνδεσμος καλωδίων |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Γένος | Αρσενικός |
| Περιγραφή | M12 έως M12 Y-διανομέας |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Απόσταση ανίχνευσης | 10mm500mm |
|---|---|
| Μέθοδος αντίληψης | Άμεση διάχυτος |
| Τύπος εξόδου | NPN (ανοιχτός συλλέκτης) |
| Αντίσταση δόνησης | 10 έως 55h |
| Τάση λειτουργίας | Μέγιστο. 300V AC/DC |
|---|---|
| Ρεύμα λειτουργίας | Μέγιστο. 4α |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ... 105 ° C (-40 ... 221 ° F) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αριθμός καρφίτσες | 4 |
|---|---|
| Σύνδεση 1 | αρσενικός συνδετήρας |
| Νήμα 1 | M12 |
| Σύνδεση 2 | Τέλος καλωδίου |
| Απόσταση ανίχνευσης | 50mm1000mm |
|---|---|
| Μέθοδος αντίληψης | Μέσω τύπου δέσμης |
| Τύπος εξόδου | NPN & PNP (Open Collector), 24V DC, Max. 100ma |
| Λειτουργία εξόδου | Ελαφρύ / σκούρο σε επιλέξιμο μέσω καλωδίου ελέγχου |
| Απόσταση ανίχνευσης | 50mm-10m |
|---|---|
| Μέθοδος αντίληψης | Μέσω της ακτίνας |
| Έξοδος σήματος | Έξοδος NPN |
| Εξουσία | 20 VDC ± 10% |
| Απόσταση ανίχνευσης | 30-3500mm |
|---|---|
| Μέθοδος αντίληψης | Αντανακλαστικό |
| Τύπος εξόδου | PNP |
| Εξουσία | 12-24 VDC ±10% |