| Productnaam | 7/8" aansluiting met gegoten kabel |
|---|---|
| Type | Voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Mannelijk |
| Beschrijving | M12 tot M12 Y-verdeler |
|---|---|
| Nominale stroom | 4a |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
| Mate van bescherming | IP67 |
| Detectieafstand | 10mm500mm |
|---|---|
| Het ontdekken methode | Direct diffuse |
| Uitgangstype | NPN (Open Collector) |
| Trillingsweerstand | 10 tot 55 uur |
| Werkspanning | Max. 300V AC/DC |
|---|---|
| Bedrijfsstroom | Max. 4a |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 105 ° C (-40 ... 221 ° F) |
| Mate van bescherming | IP67 |
| Aantal pinnen | 4 |
|---|---|
| Verbinding 1 | mannelijke schakelaar |
| Draad 1 | M12 |
| Verbinding 2 | Kabelafstand |
| Detectieafstand | 50mm1000mm |
|---|---|
| Het ontdekken methode | Door straaltype |
| Uitgangstype | NPN & PNP (Open Collector), 24V DC, Max. 100 ma |
| Uitvoerfunctie | Light-on / Dark-on selecteerbaar via de besturingsdraad |
| Detectieafstand | 50 mm-10m |
|---|---|
| Het ontdekken methode | Door straal |
| Signaaluitgang | NPN-uitgang |
| Stroom | 20 VDC ± 10% |
| Detectieafstand | 30-3500 mm |
|---|---|
| Het ontdekken methode | Retro-reflecterend |
| Uitgangstype | PNP |
| Stroom | 12-24 VDC ±10% |