| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική τροφοδοσία 120W AC/DC |
| Εισαγωγή | Επικεφαλής |
| Ονομαστική παραγωγή | 12V/10A |
| Πεδίο τάσης | 11.8-14.0V |
| Μέγιστη χωρητική φόρτιση | 80000μF |
| Δύναμη εξόδου | 120W |
Αυτή η βιομηχανική παροχή ενέργειας 120W, 12V/10A παρέχει οικονομικά αποδοτικές λύσεις ηλεκτρικής ενέργειας για βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου.προσφέρει υψηλή σταθερότητα και δυνατότητες κατά των παρεμβολών σε ένα συμπαγές, ελαφρύ μεταλλικό περίβλημα.
| Άρθρο | Συνθήκες λειτουργίας | - Μίνι. | Τύπος. | Μαξ. Μαξ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Πεδίο τάσης εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 100 | - Δεν ξέρω. | 240 | ΔΕΠ |
| Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος | 85 | - Δεν ξέρω. | 264 | ||
| Συνεχή είσοδος | 120 | - Δεν ξέρω. | 370 | ΔΕΔ | |
| ρεύμα εισόδου | 230VAC | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | 0.75 | Α |
| ρεύμα διαρροής | 240VAC | < 1mA | |||
| Άρθρο | Συνθήκες λειτουργίας | - Μίνι. | Τύπος. | Μαξ. Μαξ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Ακριβότητα τάσης εξόδου | Περιοχή πλήρους φορτίου | - Δεν ξέρω. | ±1.0 | - Δεν ξέρω. | % |
| Κύκλος και θόρυβος | εύρος ζώνης 20 MHz (αριθμός κορυφής-κορυφής) | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | 100 | μv |
| Προστασία κατά της υπερτάσης | 12V | ≤ 18V | |||
| Υλικό της υπόθεσης | Μεταλλικό (AL5052, SPCC, SGCC) |
| Μέγεθος | 1100,00 × 32,00 × 124,00 mm |
| Βάρος | 490 g ± 1% (τύπος.) |
| Μέθοδος ψύξης | Ελεύθερη διακίνηση αέρα |