| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Beschrijving | M8-paneelverbinding |
| Contactpersonen | PCB-Versie |
| Materiaal | Messing, verguld |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Productnaam | M8 mannelijke aansluiting |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Materiaal | Messing, verguld |
| IP-tarief | IP67 |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Type | Contactor |
|---|---|
| Beschrijving | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Kabel | Pvc ZWART |
| Kabelafzet | Recht. |
| Draadmeter | 8×0,14 (8×26AWG) |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Type | Contact |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP67 |
| Kleur van de draad | 1=BN,3=BU,4=BK |
| Kabelafzet | Recht. |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
|---|---|
| Spanning | 60 V |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Contactor |
|---|---|
| Productnaam | Kabelverbinding |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kabelafzet | Recht. |
| Gezegelmateriaal | FPM en FKM |