| standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Nominale stroom | 3A |
|---|---|
| Kabelafzet | Recht. |
| Paringscycli | >100 |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Kabellengte | aangepast |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam van het product | M12 tot en met M8 Y-distributeur |
| Kleur | Zwart |
| IP-tarief | IP67 |
| Duurzaamheid (shell) | > 100 cycli |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
|---|---|
| Kabelafzet | Recht. |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kabellengte | 10m, 15m. |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Naam van het product | M12 tot en met M8 Y-distributeur |
|---|---|
| standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Duurzaamheid (shell) | > 100 cycli |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Beschermd | - Nee. |
| Spanning | 60 V |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Verpakking Details | Polybag -verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 10000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Afstand van detectie | 20300mm |
|---|---|
| Reactietijd | < 1MS |
| Besturingsuitgang | NPN & PNP: Open collectie-uitgang 24V, max. 100mA (alleen voor de hoofdunit) Restspanning: 1V |
| Uitvoeroptie | Het aansluiten van de witte draad op GND is DARK ON, het aansluiten van de bruine draad of het losla |
| Uitvoerfunctie | 1 uitgangspoort,uitgerust met kortsluitingsbescherming en automatische anti-interferentiefunctie |
| Reeks | IS2-M8-serie |
|---|---|
| Productnaam | Aanleidinggevende nabijheidssensor |
| Kenmerken | Positie Detectie |
| Montage-type | Quasi-flush |
| LED-display | Rood |
| Typ van installatie | Quasi-flush |
|---|---|
| Output | NPN NC |
| Type verbinding | m8 schakelaar |
| Max. ladingsstroom | 100 mA |
| Geen ladingsstroom | < 10mA ((24V) |