| Type | Contact |
|---|---|
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
|---|---|
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP67 |
| Kabelafzet | Recht. |
| Beschermd | - Nee. |
| Paringscycli | >100 |
| Type | Kabelverbinding |
|---|---|
| Productnaam | M8 aansluiting 4 pin |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Kabel | Beschermd |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Beschrijving | M8-paneelverbinding |
|---|---|
| Contactpersonen | 0.5m vooraf bedraad |
| Type | Front Mounting |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Codage | Een |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Naam | M8 flensaansluiting |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Huismateriaal | Messing, verguld |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Naam van het product | M8 draadloze verbinding voor veldassemblage |
|---|---|
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam van het product | M8 5 pin aansluiting |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Nominale stroom | 3A |
| Paringscycli | > 100 |
| Montage-type | Front Mounting |
|---|---|
| Productnaam | M8-paneelverbinding |
| Contactpersonen | 0.5m vooraf bedraad |
| Geslacht | Mannelijk |
| Nominale stroom | 3A |