| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
|---|---|
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | Messing, vernield |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Omgevingstemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Productnaam | Kabelverbinding M8 |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Kabel | Beschermd |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Gevormd |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Geslacht | Mannelijk |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam | 6-pins connector |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
|---|---|
| Naam | Voorgeassembleerde kabelverbinding |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Paringscycli | >100 |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |