| Beschrijving | m8 schakelaar |
|---|---|
| Kabelafzet | Recht. |
| Materiaal | Zwart |
| Pin-optie | 3/4/5/6/8 pin |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Beschrijving | m8 schakelaar |
|---|---|
| Montage-type | Achterste |
| Huismateriaal | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Materiaal | Messing, verguld |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Beschrijving | M8-paneelverbinding |
| Contactnootmateriaal | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Kleur | ZILVER |
| Codage | Een |
| Afstand van detectie | 2 mm |
|---|---|
| Object gedetecteerd | Magnetisch metaal |
| Outputfunctie | PNP NR |
| Geen ladingsstroom | < 10mA ((24V) |
| Max. ladingsstroom | 100 mA |
| Productnaam | m8 schakelaar |
|---|---|
| Type | Contact |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Contactdragermateriaal | Pa. |
| Type | M8 |
|---|---|
| Productnaam | M8 draadloze verbinding voor veldassemblage |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Materiaal | Messing, verguld |
|---|---|
| Naam van het product | M8 metalen aansluiting |
| Kleur | Zilver |
| IP-tarief | IP67 |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Naam van het product | M8 draadloze verbinding voor veldassemblage |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Type | Contactor |
|---|---|
| Beschrijving | M8-kabelverbinding |
| Codering | Een |
| Draadmeter | 6×0,14 (6×26AWG) PVC, zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Type | Contact |
|---|---|
| Productnaam | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |