| πρότυπο | Δελτίο ΕΚ 61076-2-104 |
|---|---|
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 3Α |
|---|---|
| Έξοδος καλωδίων | Καθαρός. |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | >100 |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-104 |
| Διάρκεια καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | επαφή |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μ12 έως M8 Y-διανεμητής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποσοστό ΠΕ | Διάκριση IP67 |
| Αντοχή (κοχύλι) | > 100 κύκλοι |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
|---|---|
| Έξοδος καλωδίων | Καθαρός. |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Διάρκεια καλωδίου | 10 μέτρα, 15 μέτρα. |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Μ12 έως M8 Y-διανεμητής |
|---|---|
| πρότυπο | IEC 61076-2-101 |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Υλικό στέγασης | TPU, μαύρο |
| Αντοχή (κοχύλι) | > 100 κύκλοι |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Κρυμμένο | - Όχι. |
| Τετάρτη | 60V |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία πολυβάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Απόσταση ανίχνευσης | 20300mm |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | < 1ms |
| Έξοδος ελέγχου | NPN & PNP: Έξοδος ανοικτού συλλέκτη 24V, Μέγ. 100mA (μόνο για την κύρια μονάδα) Υπολειπόμενη τάση: 1 |
| Επιλογή εξόδου | Η σύνδεση του λευκού καλωδίου με το GND είναι DARK ON, η σύνδεση του καφέ καλωδίου ή η αποσύνδεσή το |
| Λειτουργία εξόδου | 1 θύρα εξόδου, εξοπλισμένη με προστασία βραχυκυκλώματος και αυτόματη λειτουργία κατά των παρεμβολών |
| Σειρά | Σειρά IS2-M8 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Επαγωγικός αισθητήρας εγγύτητας |
| Χαρακτηριστικά | Ανίχνευση θέσης |
| Τύπος στερέωσης | Κουάσι-φλουζ |
| Οθόνη LED | Κόκκινο |
| Τύπος εγκατάστασης | Κουάσι-φλουζ |
|---|---|
| Αποδόσεις | NPN NC |
| Τύπος σύνδεσης | m8 συνδετήρας |
| Μέγιστο ρεύμα φορτίων | 100mA |
| Κανένα ρεύμα φορτίων | < 10mA ((24V) |