| Contactdragermateriaal | Zwart |
|---|---|
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Type | contact |
|---|---|
| Naam | 6-pins connector |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
|---|---|
| Naam | Voorgeassembleerde kabelverbinding |
| standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Paringscycli | >100 |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
|---|---|
| Spanning | 60 V |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kabelafzet | Recht. |
|---|---|
| Kabelmateriaal | pvc |
| Paringscycli | >100 |
| Toepassing | Sensor |
| Nominale stroom | 3A |
| Type | Contactor |
|---|---|
| Productnaam | Kabelverbinding |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kabelafzet | Recht. |
| Gezegelmateriaal | FPM en FKM |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Beschrijving | Aanleidinggevende Sensoren |
|---|---|
| Sensorbereik | 3 mm |
| Verbindingsmethode | 2 meter kabel |
| Schelp | Roestvrij staal |
| Toegestane golfspanning | <10> |