| Verpakking Details | Polybag -verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 10000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Afstand van detectie | 20300mm |
|---|---|
| Reactietijd | < 1MS |
| Besturingsuitgang | NPN & PNP: Open collectie-uitgang 24V, max. 100mA (alleen voor de hoofdunit) Restspanning: 1V |
| Uitvoeroptie | Het aansluiten van de witte draad op GND is DARK ON, het aansluiten van de bruine draad of het losla |
| Uitvoerfunctie | 1 uitgangspoort,uitgerust met kortsluitingsbescherming en automatische anti-interferentiefunctie |
| Reeks | IS2-M8-serie |
|---|---|
| Productnaam | Aanleidinggevende nabijheidssensor |
| Kenmerken | Positie Detectie |
| Montage-type | Quasi-flush |
| LED-display | Rood |
| Typ van installatie | Quasi-flush |
|---|---|
| Output | NPN NC |
| Type verbinding | m8 schakelaar |
| Max. ladingsstroom | 100 mA |
| Geen ladingsstroom | < 10mA ((24V) |
| Typ van installatie | Quasi-flush |
|---|---|
| Output | NPN NR |
| Type verbinding | m8 schakelaar |
| schakelfrequentie | 3 kHz |
| Reactietijd | 0.1ms |
| Typ van installatie | Quasi-flush |
|---|---|
| LED-scherm | - Ja, dat klopt. |
| Werkspanning | 10-30VDC |
| Max. ladingsstroom | 100 mA |
| Tolerantie | <10> |
| Detectiebereik | 3 mm |
|---|---|
| Verbindingsmethode | 2 meter kabel |
| Sensoroppervlakmateriaal | PBT |
| Reactietijd | 0.2ms |
| Stroomdaling | < 0,01 mA |