| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
|---|---|
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Het materiaal van de contactoppervlakte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
|---|---|
| Kabelafzet | Recht. |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kabellengte | 10m, 15m. |
| Contactdragermateriaal | Zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP67 |
| Kabelafzet | Recht. |
| Beschermd | - Nee. |
| Paringscycli | >100 |
| Nominale stroom | 3A |
|---|---|
| Kabelafzet | Recht. |
| Paringscycli | >100 |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Kabellengte | aangepast |
| Gezegelmateriaal | FPM/FKM |
|---|---|
| Kabellengte | aangepast |
| Spanning | 60 V |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Beschermd | - Nee. |
| Spanning | 60 V |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Beschrijving | Optische glasvezelsensor |
|---|---|
| Montage-type | Noten bevestigen |
| Theorie | Rode leiden |
| Output | 12-24V gelijkstroom |
| Model | NPN/PNP-type |
| Naam van het product | M12 tot en met M8 Y-distributeur |
|---|---|
| standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Duurzaamheid (shell) | > 100 cycli |
| Typ van installatie | Quasi-flush |
|---|---|
| LED-display | - Ja, dat klopt. |
| Werkspanning | 10-30VDC |
| Geen ladingsstroom | <10ma> |
| Max. ladingsstroom | 200 mA |