| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | TPU, μαύρο |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-104 |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Υλικό επιφάνειας επαφών | Άλλα είδη, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Υλικό στέγασης | TPU, μαύρο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
|---|---|
| Έξοδος καλωδίων | Καθαρός. |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Διάρκεια καλωδίου | 10 μέτρα, 15 μέτρα. |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Υλικό στέγασης | TPU, μαύρο |
|---|---|
| Στον βαθμό προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Έξοδος καλωδίων | Καθαρός. |
| Κρυμμένο | - Όχι. |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | >100 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 3Α |
|---|---|
| Έξοδος καλωδίων | Καθαρός. |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | >100 |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-104 |
| Διάρκεια καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
|---|---|
| Διάρκεια καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 60V |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Στον βαθμό προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Κρυμμένο | - Όχι. |
| Τετάρτη | 60V |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
| Περιγραφή | Αισθητήρας οπτικών ινών |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Εγκατάσταση καρυδιών |
| Θεωρία | Κόκκινες οδηγήσεις |
| Αποδόσεις | 12-24V συνεχής |
| Σχήμα | Τύπος NPN/PNP |
| Ονομασία προϊόντος | Μ12 έως M8 Y-διανεμητής |
|---|---|
| πρότυπο | IEC 61076-2-101 |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Υλικό στέγασης | TPU, μαύρο |
| Αντοχή (κοχύλι) | > 100 κύκλοι |
| Τύπος εγκατάστασης | Κουάσι-φλουζ |
|---|---|
| Οθόνη LED | - Ναι, ναι. |
| Εργασιακή τάση | 10-30VDC |
| Κανένα ρεύμα φορτίων | <10ma> |
| Μέγιστο ρεύμα φορτίων | 200mA |