| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία πολυβάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμάχια το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Απόσταση ανίχνευσης | 20300mm |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | < 1ms |
| Έξοδος ελέγχου | NPN & PNP: Έξοδος ανοικτού συλλέκτη 24V, Μέγ. 100mA (μόνο για την κύρια μονάδα) Υπολειπόμενη τάση: 1 |
| Επιλογή εξόδου | Η σύνδεση του λευκού καλωδίου με το GND είναι DARK ON, η σύνδεση του καφέ καλωδίου ή η αποσύνδεσή το |
| Λειτουργία εξόδου | 1 θύρα εξόδου, εξοπλισμένη με προστασία βραχυκυκλώματος και αυτόματη λειτουργία κατά των παρεμβολών |
| Σειρά | Σειρά IS2-M8 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Επαγωγικός αισθητήρας εγγύτητας |
| Χαρακτηριστικά | Ανίχνευση θέσης |
| Τύπος στερέωσης | Κουάσι-φλουζ |
| Οθόνη LED | Κόκκινο |
| Τύπος εγκατάστασης | Κουάσι-φλουζ |
|---|---|
| Αποδόσεις | NPN NC |
| Τύπος σύνδεσης | m8 συνδετήρας |
| Μέγιστο ρεύμα φορτίων | 100mA |
| Κανένα ρεύμα φορτίων | < 10mA ((24V) |
| Τύπος εγκατάστασης | Κουάσι-φλουζ |
|---|---|
| Αποδόσεις | NPN ΑΡΙΘ. |
| Τύπος σύνδεσης | m8 συνδετήρας |
| συχνότητα εναλλαγής | 3 kHz |
| Χρόνος απόκρισης | 0.1ms |
| Τύπος εγκατάστασης | Κουάσι-φλουζ |
|---|---|
| Δείκτης LED | - Ναι, ναι. |
| Εργασιακή τάση | 10-30VDC |
| Μέγιστο ρεύμα φορτίων | 100mA |
| Ανεκτικότητα | <10> |
| Πεδίο ανίχνευσης | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέθοδος σύνδεσης | Καλώδιο 2 μέτρων |
| Υλικό επιφάνειας αισθητήρα | PBT |
| Χρόνος απόκρισης | 0.2ms |
| Μείωση ρεύματος | < 0,01mA |